A Nyíregyházán közlekedők fokozott óvatossággal vezessenek a Debreceni út,

Sziasztok. A Nyíregyházán közlekedők fokozott óvatossággal vezessenek a Debreceni út, Hatzel tér találkozásánál, mert a külső sáv csőtörés miatt le van zárva. Az Eötvös utcán faápolási munka miatt a Csillag utcától a Debreceni utcáig  tartó szakasz lezárták, és parkolni sem lehet a munka területen. A Szegfű, István utcai csomópontban  erősáramú kábel helyreállítási munka jelent akadályt, közvetlenül a lámpa előtt. Forgalom  és sebesség korlátozásra, előzési tilalomra számítsanak a Tünde utcán közlekedők. A Törzs utca, Orosi út kereszteződésében is végeznek munkálatokat, 30-as korlátozás van érvényben, legyenek óvatosak az arra haladók.  Megkezdődik a Kertvárosban a nagyszabású útfelújítás, ezért már a Legyező utca 1 szám alatti buszmegállót ideiglenesen áthelyezték a Legyező utca 3 szám alá. Figyeljék a kihelyezett jelzőtáblákat, annak iránymutatása szerint, és ne megszokásból vezessenek.  Szép napot.