‪Szerda reggel‬ a Nyíregyházán közlekedők még nagyobb forgalomra készüljenek

Szerda reggel a Nyíregyházán közlekedők még nagyobb forgalomra készüljenek, mert ilyenkor jelentősen megnő a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében a forgalom, és torlódások is kialakulnak. A nagy forgalmú Tünde utcán a sok úthibát bójával jelölték, vezessenek lassabban, és ott még mindig kis ívben  csak jobbra lehet a város irányába haladni. A Berenát és a Templom utca között az erősáramú kábel fektetésen dolgozó munka gépek akadályozzák néha  az arra közlekedőket. Folynak az útfelújítási munkák a Sóstói kórház területén, és a  mélygarázs építése a Jósa András kórházban  a sebészeti tömb előtt, forgalom korlátozásra, forgalmi rend változásra készüljenek, és a kihelyezett forgalom irányító táblák szerint vezessenek. Szép napot.