‪Ma reggel‬ is hideg időben, kissé csúszós utakon, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain!

Ma reggel is hideg időben, kissé csúszós utakon, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! Megkezdődtek a betonkorlátok bontási munkái a Simai úton, szalagkorlátot építenek és szerelnek helyette, forgalomkorlátozás van érvényben, a munkálatok előreláthatóan a hétvégéig tartanak! Ugyancsak forgalomkorlátozás van a Derkovits és Bottyán János utcai csomópontnál, valamint a Tó utcán, ahol váltakozó irányba halad a forgalom! Vezessenek körültekintően, különösen az óvodák, iskolák, gyalogátkelőhelyek, buszmegállók közelében, tartsák be mindenütt a sebességhatárokat! Jó utat!

Szép napot!