‪Ma reggel‬ hosszabb menet időre készüljenek Nyíregyházán a sűrű forgalom miatt

Ma reggel hosszabb menet időre készüljenek Nyíregyházán a sűrű forgalom miatt, és több úton valamint az iskolák közelében torlódásra is. Forgalmi rend változás lépett életbe a Belső körúton, egyirányú lett a Selyem utcától a Dózsa György utca közötti  szakasz. A mai naptól jó ideig forgalom korlátozás lesz a 36-os számú főúton lévő vasúti hídon. A híd teljes körű felújításának idején a forgalmi sávokat le fogják szűkíteni. Távfűtési hálózat korszerűsítése miatt lezárták az István utcát teljes szélességében a Szegfű utca felől. Forgalom korlátozás lassítja a haladást az Eperjes utcán a Korányi Frigyes utcától az Ó szőlő utcáig, és a két kórház területén belül is az ott folyó munkálatok miatt. Figyeljék a kihelyezett közúti jelző táblákat, azok iránymutatása szerint vezessenek.